Sklep internetowy


 

Dzięki temu, że jesteśmy jedynym zintegrowanym integratorem systemów technologii Supermicro w Republice Czeskiej, jesteśmy w stanie zapewnić bezkonkurencyjne ceny, oficjalne wsparcie bezpośrednio od Supermicro oraz szybkie terminy dostawy. Wszystkie te zalety robią z nas odpowiedni wybór do dokonania zakupu nowego serwera.

Serwery Supermicro

Układy serwerowe Supermicro kombinują bezkompromisową kontrolę jakości komponentów oraz najlepszy stosunek cena/wydajność. Wraz z urozmaiconą możliwością układów oraz niebywałą historią, Supermicro staje się właściwym wyborem.

Pokaż więcej

Dyski stałe HDD oraz SSD

W naszej ofercie można znaleźć HDD oraz SSD serwerowe wszelkich typów. Jeżeli nie jesteś pewien, który dysk twardy jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni, nie wahaj się zwrócić do naszych wykwalifikowanych specjalistów, którzy z chęcią pomogą Tobie z wyborem odpowiedniego dysku twardego.

Pokaż więcej

Obudowy (chassis)

Chassis lub obudowy charakteryzują się głównie jakościowym designem cieplnym, dzięki czemu ochłodzą swoje serwery na maksimum. Case serwerowe Supermicro zapewniły sobie dzięki swoim zaletom konstrukcyjnym reputację lidera w konstrukcji obudowy.

Pokaż więcej