Nasze przypadki praktyczne oraz referencje


Od 2006 roku przyjęliśmy odpowiedzialność za kilka naprawdę ciekawych projektów. Ciężko pracujemy, aby odróżnić się od firm, które tylko "odsprzedają" poszczególne komponenty i dać naszym klientom najlepsze wsparcie przed i po sprzedaży. Jesteśmy partnerem naszych klientów, który dba o ich IT od A do Z. Czy to Supermicro, ASUS, ASRock Rack, TYAN lub inne technologie serwerowe, usługi serwerowe i chmurowe, zarządzanie IT, rozwój oprogramowania na zamówienie lub wdrożenie ERP HELIOS iNuvio, jesteśmy właściwym wyborem dla wielu zadowolonych klientów zarówno w Czechach, jak i za granicą. Rocznie dostarczamy  tysiące zmontowanych i uruchomionych  serwerów do osiemdziesięciu krajów świata.

Uważamy się za ekspertów z cennym doświadczeniem w dziedzinie technologii informatycznych, a to oznacza dla nas zobowiązania, które zawsze chcemy wypełnić dla naszych klientów w sposób maksymalnie satysfakcjonujący.

 

Co oferujemy?

pomoc w zaprojektowaniu konkretnego, dopasowanego do potrzeb rozwiązania (pre-sales support)
profesjonalne wdrożenie, w tym powiązane wsparcie techniczne
szeroki zakres gwarancji i usług NBD
wsparcie posprzedażowe
programy lojalnościowe i ceny dystrybutorów dla stałych klientów
wysoko dostępne usługi w chmurze i obsługa serwerów dedykowanych
Wdrożenie systemu ERP HELIOS iNuvio
Outsourcing IT i kompleksowe zarządzanie IT
Rozwój oprogramowania i stron internetowych na zamówienie
Poniżej chcielibyśmy przedstawić Państwu niektórych z naszych wieloletnich, zadowolonych klientów. Teraz wszystko zależy od Ciebie, zapraszamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o ANAFRA.


Dostawa specjalistycznych serwerów — Instytut fizyki AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines w Dolních Břežanech jest najdroższym ośrodkiem badawczym w Czechach. Prawie trzy lata od rozpoczęcia budowy rozpoczynają się w nim prace badawcze. Powstanie ELI (a więc Extreme Light Infrastructure) będzie kosztowało ok. 6,8 miliardów koron czeskich, częścią kluczową będzie najintensywniejszy laser na świecie.

Pokaż więcej

Serwerownia - MFF UK

W listopadzie roku 2015 spółka ANAFRA przekazała Uniwersytetowi Karola razem 22 serwerów z ośmiu różnymi konfiguracjami. Chodziło o bardzo urozmaicone konfiguracje zawierające szczególnie dziesięć serwerów koncepcji 1U, osadzonych jednym lub dwoma procesorami, dyskami SSD, 128 GB RAM oraz łącznością SFP+.

Pokaż więcej

Serwery na klucz

Prowadzenie każdego ówczesnego projektu wymaga masywne wsparcie przez technologie informatyczne. W wypadku projektów mających na celu budowę stanowisk badawczych obowiązuje to podwójnie. Zamiarem inwestora było zbudowania rozległego kompleksu wielofunkcyjnego z powierzchnią użytkową obiektu przekraczającą 4000 m2, który będzie swoją koncepcją oraz ponadczasowymi technologiami na poziomie europejskim.

Pokaż więcej

HVFree.net — Zamówienie

Spółka Hvfree.net należy do największych dostawców internetu za pośrednictwem Wi-Fi punkty dostępu w gminie Rožnov pod Radhoštěm i okolicy. Obecność tej spółki na rynku liczy się od roku 2004, kiedy została ufundowana jako organizacja non-profit z ideą jak największego rozszerzenia szybkiego internetu, nawet do gorzej dostępnych obszarów.

Pokaż więcej