Nasze przypadki praktyczne oraz referencje


Spółka ANAFRA zrealizowała za ponad 10 lat istnienia na rynkach krajowych i zagranicznych cały szereg naprawdę interesujących projektów. Mocno staramy się odróżnić od spółek, które jedynie „odsprzedają” poszczególne komponenty producenta Supermicro lub inne technologie serwerowe lub usługi stron trzecich.

Uważamy się za specjalistów z cennymi doświadczeniami w branży technologii informatycznych, a z tego wynikają także zobowiązania, które zawsze chcemy dotrzymać.

Oferujemy:

  • Pomoc w trakcie projektowania konkretnego rozwiązania na miarę (wsparcie pre-sales)
  • Profesjonalną realizację łącznie powiązanego wsparcia technicznego
  • Szeroki wybór gwarancji NBD oraz usług serwisowych
  • Wsparcie after-sales
  • Programy lojalnościowe oraz ceny dystrybutorskie dla klientów stałych

Mamy nadzieję, że skoro potrafimy skutecznie współpracować z wielu naszymi zadowolonymi partnerami, klientami oraz instytucjami, współpraca podobnego charakteru mogłaby być korzystna także dla Ciebie. Chcemy Ci przedstawić wybrane przypadki praktyczne zrealizowanych projektów.

Dostawa specjalistycznych serwerów — Instytut fizyki AV ČR, ELI Beamlines

ELI Beamlines w Dolních Břežanech jest najdroższym ośrodkiem badawczym w Czechach. Prawie trzy lata od rozpoczęcia budowy rozpoczynają się w nim prace badawcze. Powstanie ELI (a więc Extreme Light Infrastructure) będzie kosztowało ok. 6,8 miliardów koron czeskich, częścią kluczową będzie najintensywniejszy laser na świecie.

Pokaż więcej

Serwerownia - MFF UK

W listopadzie roku 2015 spółka ANAFRA przekazała Uniwersytetowi Karola razem 22 serwerów z ośmiu różnymi konfiguracjami. Chodziło o bardzo urozmaicone konfiguracje zawierające szczególnie dziesięć serwerów koncepcji 1U, osadzonych jednym lub dwoma procesorami, dyskami SSD, 128 GB RAM oraz łącznością SFP+.

Pokaż więcej

Serwery na klucz

Prowadzenie każdego ówczesnego projektu wymaga masywne wsparcie przez technologie informatyczne. W wypadku projektów mających na celu budowę stanowisk badawczych obowiązuje to podwójnie. Zamiarem inwestora było zbudowania rozległego kompleksu wielofunkcyjnego z powierzchnią użytkową obiektu przekraczającą 4000 m2, który będzie swoją koncepcją oraz ponadczasowymi technologiami na poziomie europejskim.

Pokaż więcej

HVFree.net — Zamówienie

Spółka Hvfree.net należy do największych dostawców internetu za pośrednictwem Wi-Fi punkty dostępu w gminie Rožnov pod Radhoštěm i okolicy. Obecność tej spółki na rynku liczy się od roku 2004, kiedy została ufundowana jako organizacja non-profit z ideą jak największego rozszerzenia szybkiego internetu, nawet do gorzej dostępnych obszarów.

Pokaż więcej