Sprzęt


Jesteśmy dostawcami i integratorem rozwiązań serwerowych działającym głównie w Europie Środkowej. Rocznie naszym klientom dostarczamy tysiące serwerów łącznie gwarancji on-site w różnych trybach NBD aż po mission critical. Jako jedyny integrator systemów Supermicro dla Republiki Czeskiej wykorzystujemy nie tylko nasze wieloletnie doświadczenia z serwerami Supermicro, ale także szczególnie nasze partnerstwo z jednym z trzech największych producentów serwerów na świecie.

Nasz zespół handlowy i techniczny przyjmuje odpowiedzialność za IT naszych klientów. Pomożemy Ci z rozpoznaniem Twoich potrzeb, zaproponujemy odpowiednie rozwiązanie, zapewnimy dostawę oraz integrację łącznie serwisu gwarancyjnego i poza gwarancyjnego.

Kładziemy nacisk na podejście indywidualne i osobiste, zawsze zrobimy sobie dla Ciebie czas. I to tak z dokonaniem zakupu kompleksowego rozwiązania serwerowego, jak i rozszerzeniem lub modyfikacją istniejącego, lub też zakupem komponentów częściowych. W naszym portfolio sprzętu serwerowego można znaleźć produkty producentów światowych Supermicro, Intel, AMD, Samsung, Hynix, Micron, Toshiba, Seagate, HGST, WD, Areca, Adaptec, Broadcom, Mellanox, Qlogic i wielu innych.