RAMW naszym portfolio można znaleźć pamięci operacyjne wielu rodzajów, przede wszystkim jednak certyfikowane pamięci do serwerów Supermicro. Jesteśmy ukierunkowani na marki Samsung, Hynix oraz Micron, gdzie naszym klientom dostarczamy corocznie dziesiątki tysięcy sztuk RAM.

Poza tym znajdziesz u nas certyfikowane pamięci RAM do serwerów takich producentów, jak DELL, HP, Lenovo oraz IBM.

Jeżeli nie dajesz sobie rady, nie wahaj się zwrócić do jednego z naszych wykwalifikowanych specjalistów - chętnie Ci pomożemy.


R-DIMM

Rejestrowane (także nazywane buforowane) moduły pamięciowe oferują szybki czas odpowiedzi i obniżone zużycie energii w stosunku do alternatywnych, są odpowiednie do konfiguracji z niższymi wymaganiami na pojemność RAM.

Pokaż więcej


LR-DIMM

Moduły pamięci z obniżonym ładunkiem (load reduced) umożliwiają konfiguracje z dużo wyższą pojemnością w stosunku do R-DIMM - są odpowiednie do konfiguracji, gdzie czas odpowiedzi oraz zużycie energii nie są priorytetem.

Pokaż więcej


SO-DIMM

SO-DIMM to kompaktowe moduły RAM przeznaczone w pierwszej kolejności do podstawowych układów serwerowych, typowo urządzeń IoT.

Pokaż więcej


U-DIMM

U-DIMM (pamięć nierejestrowana lub też unbuffered) to rodzaj modułu RAM, który jest stosowany przede wszystkim w podstawowych konfiguracjach serwerowych, są ekonomicznie bardziej dostępne za cenę absencji ECC.

Pokaż więcej


Fujitsu kompatybilne

Moduły pamięciowe kompatybilne z konfiguracjami serwerowymi spółki Fujitsu. Są wykorzystywane szczególnie przez systemy Fujitsu Primergy.

Pokaż więcej


Dell kompatybilne

Moduły pamięciowe kompatybilne z konfiguracjami serwerowymi spółki Dell. Pamięci te działają z całą gamą systemów Dell, na uwagę zasługują jednak szczególnie konfiguracje Precision Workstation oraz Optiplex.

Pokaż więcej


HP kompatybilne

Moduły pamięciowe kompatybilne z konfiguracjami serwerowymi spółki HP. Do wspieranych konfiguracji należą głównie systemy HP ProLiant, Synergy oraz Apollo.

Pokaż więcej