Artykuły


Nowe AMD EPYC ™ z serii 7002 – podstawa nowych systemów

Spółka Supermicro przedstawiła w sierpniu roku 2019 swoją pierwszą rodzinę z nowej generacji H12 A+ Serwerów zoptymalizowanych tak, by umożliwiały nowy poziom integracji oraz doskonałą moc dla nowoczesnych centrów danych z procesorami AMD EPYC ™ 7002.

Pokaż więcej

Supermicro All-flash NVMe

Spółka Supermicro przedstawiła gorącą nowość w postaci all-flash NVMe 1U SuperServer, który może zostać wyposażony w aż 36 hot-swap SSD jednostek Samsung NGSFF NVMe. Chodzi o wyjątkowy przełom w gęstości zapisu oraz szybkości przechowywania danych. System ten potrafi pojąć aż 288 TB pojemności dyskowej.

Pokaż więcej

Supermicro obchodzi 25 lat zwiększania wzrostu i innowacji

Supermicro wyrosło ze spółki start-upwej w Silicon Valley w multimiliardową korporację i dostało się do rankingu Fortune 1000. Ufundowanie spółki jako dostawcy rozwiązań enterprise najwyższej jakości dla centrów serwerowych oraz danych, wykazuje zadziwiający i stały przyrost już od dwudziestu pięciu lat. W ostatnich 10 latach Supermicro osiągnęło sześciokrotny przyrost obrotu i od ufundowania wykazywało zysk.

Pokaż więcej

Supermicro SUPERO - C7Z370-CG-IW Z370 mini-ITX motherboard

Seria do gry SUPERO spółki Supermicro koncentruje się na tym najważniejszym dla profesjonalistów, graczy i kogokolwiek, kto szuka jakościowej solidnej płyty głównej. Płyty główne serii do gier SUPERO oferują doskonałą moc połączoną z bezkompromisową niezawodnością.

Płyta główna MBD-C7Z370-CG-IW z gniazdkiem 1151 dla procesorów Intel Core i3/5/7 ósmej generacji oferuje pełną moc w grach w minimalnym formacie. Dwa M.2 dające się osadzić sloty, wbudowana karta dźwiękowa, PCIex16 slot, chipset Intel Z370, wsparcie modułów DIMM z częstotliwością aż 3733 MHz oraz oświetlenie RGB – to C7Z370-CG-IW!

Pokaż więcej

Supermicro A+ nowa generacja z AMD EPYC

Supermicro przynosi na rynek nową serię serwerową A+, która oferuje rozwiązania zbudowane na procesorach AMD EPYC z serii 7000. 1U, 2U oraz 4U/Tower systemy oferują aż 32 jąder architektury Zen oraz 64 włókien na jeden socket.

Pokaż więcej

Supermicro Ultra Serwer

Supermicro Ultra Serwery są zaprojektowane tak, by dawały jak największą moc, elastyczność oraz skalowalność. Klientom spełnią te najbardziej wymagające życzenia dotyczące nowoczesnego systemu IT Enterprise.

Pokaż więcej

Kompletne rozwiązanie serwerowe Anafry

Każda firma potrzebuje rozwiązywać różnego rodzaju problemy i wezwania przy pomocy własnej technologii serwerowej. W niniejszym artykule zostaniesz zaznajomiony ze sprawami, z którymi prawdopodobniej nie miałeś pojęcia, że Anafra potrafi pomóc. Ten artykuł jest dokładnie jak Ty, jak my. Jego celem jest nieustanne rozwijanie, ulepszanie i dostosowywanie do Twoich potrzeb i do tego, co właśnie się dzieje.

Pokaż więcej

A+ Serwery to Twój najlepszy wybór!

Supermicro przedstawiło najnowszą serię produktów zbudowanych na płytach głównych wspierających procesory AMD, systemy te oferują nowy poziom mocy i elastyczności. Nowe produkty oraz rozwiązania są zoptymalizowane na 16/12/8/4-jądrowe procesory AMD Opteron ™ serii 6000 (Socket G34), które są zaprojektowane na podstawie nowego chipsetu AMD SR56x0 / SP5100.

Pokaż więcej