DodatkiCzęścią każdej konfiguracji serwerowej jest nieraz także wyposażenie. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę dodatków – od przewodów, ramek, aż po klucze VROC oraz modułu TPM. Jeżeli nie jesteś pewien, jakie dodatki są Tobie potrzebne, skontaktuj się z naszymi handlowcami.


Ramki i redukcje

Ramki na dyski, na przykład do uchwycenia 2.5" dysku do 3.5" slotu, redukcja przewodów oraz inne dodatki do maksymalizacji kompatybilności sprzętu.

Pokaż więcej


Baterie do kontrolerów

By w razie stosowania kontrolera w trybie write-back nie doszło podczas przerwy w dostawie prądu do utraty danych znajdujących się w cache kontrolera, zalecamy stosowanie baterii, które w razie utraty energii są w stanie przechować dane w kontrolerze, i to aż do odnowienia działalności, a dzięki temu umożliwić ich bezpieczne zapisanie.

Pokaż więcej


Przewody

Przewody wszelkiego rodzaju, tak wewnętrzne, jak i zewnętrzne — SATA, SAS, USB, przewody zasilające, przewody sieciowe, przewody do monitorów i inne.

Pokaż więcej


Modułu TPM

Sprzęt kryptograficzny do płyty głównej przeznaczony do bezpiecznego zapisania kluczy prywatnych stosowanych do szyfrowania dysków i zabezpieczenia aplikacji.

Pokaż więcej


Klucze VROC

Klucze sprzętowe umożliwiające wykorzystanie technologii Intel Virtual RAID on CPU do utworzenia rozruchowego RAID pole utworzonego z dysków NVMe SSD.

Pokaż więcej