Dyski serweroweW naszym szerokim portfolio można znaleźć dyski wirujące wysokich wydajności, w czasach dzisiejszych znacznie wykorzystywane dyski SSD, ewentualnie nowoczesne szybkie SSD NVMe.

Jesteśmy ukierunkowani na marki Intel, Samsung, HGST, WD oraz Micron. W wypadku tych producentów mamy do dyspozycji kompletne portfolio serii serwerowych.

Jeżeli nie jesteś pewien, jakie dysk z naszej oferty wybrać, skontaktuj się z naszymi handlowcami.


SSD - 2.5“

Dyski SSD wykorzystujące interfejs SATA, SAS lub NVMe są idealne do zastosowań, gdzie ważny jest stosunek pomiędzy szybkością odczytu/zapisu a przystępnością cenową. Wnoszą także bardzo niską awaryjność i wyższą niezawodność. Dyski te są dostępne głównie w formacie 2.5“, są więc kompatybilne z hot-swap slotami designowanymi przeznaczonymi do HDD.

Pokaż więcej


SSD - NVMe 

Dyski NVMe wykorzystują interfejs magistrali PCI Express, przez co umożliwiają maksymalne wykorzystanie potencjału pamięci flash i przynoszą najwyższą dostępną szybkość dysków SSD. Dyski NVMe są aż 2x szybsze od SAS i aż 6x szybsze do dysków SATA. Są dostępne tak w formatach dla tradycyjnych PCI-e, jak i jako kompaktowe M.2.

Pokaż więcej


SSD - M.2

Dyski SSD z interfejsem M.2 są kompatybilne tak z magistralą SATA, jak i z PCI Express. Dają więc bardziej elastyczne możliwości. Znaleźć je można także w technologii NVMe.

Pokaż więcej


SSD - NF1

Dyski z technologią NF1 są zoptymalizowane do spełnienia wymagań wymagających zastosowań dzięki wysokiej pojemności i małym rozmiarom. Rozwiązanie serwerowe w wykonaniu 1U z wykorzystaniem technologii NF1 dysponują pojemnością aż 576 TB (aż 6x więcej w stosunku do 2U z klasycznym SSD).

Pokaż więcej


SSD - EDSFF

Technologia EDSFF przesuwa dotychczasowe NVMe na nowy poziom dzięki większej gęstości danych oraz lepszej obróbce cieplnej. To umożliwia aż 6x wyższą przepuszczalność i 7x mniejszy czas odpowiedzi w stosunku do klasycznych dysków SSD.

Pokaż więcej


SSD - AIC

AIC (Add-in-Card) dyski SSD działają jak karty dodatkowe, które są włączane do magistrali PCI Express.

Pokaż więcej

Tradycyjne dyski HDD są idealne do zastosowań, gdzie maksymalna przystępność cenowa i wysoka pojemność odgrywają najważniejszą rolę. HDD serwerowe są dużo bardziej niezawodne w stosunku do tradycyjnych HDD komputerów stacjonarnych. Mogą też osiągać wyższe szybkości odczytu oraz zapisu.


HDD - 2,5"

HDD w kompaktowym formacie 2.5“ są idealne do zastosowań, gdzie priorytetem jest osiągnięcie maksymalnej pojemności pamięci w jak najmniejszej przestrzeni.

Pokaż więcej


HDD - 3,5"

Cenowo najbardziej przystępne z wszystkich możliwości są tradycyjne 3.5“ HDD, które oferują maksymalną pojemność pamięci po minimalnych kosztach.

Pokaż więcej